fbpx

Viceprezidentka WNF, Heilpraktiker, Naturopatka

Bio:
Tina Hausser je německou heilpraktiker (naturopatickou lékařkou), působící na své klinice od roku 1996 v Německu a ve Španělsku. Její celostní přístup je kombinací naturopatie a tradiční čínské medicíny (TČM) a je založen na filosofii, principech a teoriích naturopatie, což znamená nahlížet na pacienta celkově -holisticky, vnímat jeho vitalitu a řešit základní příčinu zdravotního problému. Tina vydala tři knihy o naturopatii a TČM a obě tyto disciplíny vyučuje v Evropě již přes 20 let.
Je první viceprezidentkou Světové Naturopatické Federace a také víceprezidentkou pro mezinárodní vztahy OCN FENACO ve Španělsku.

Téma:
OLIVE & CO – efektivní bylinná léčba civilizačních chorob

Abstrakt:
Lidé trpící na následky civilizačních onemocnění se na našich naturopatických klinikách objevují čím dál častěji. Naturopatické přístupy k civilizačním chorobám budou diskutovány v přednášce, včetně filozofie a principů jako je léčba příčiny. Popis a léčba civilizačních chorob naturopatickou cestou je zaměřena na podporu pacienta změnou životního stylu, výživy a naturopatických bylinných aplikací. Středem přenášky bude představení 3 významných léčivých bylin – olivy, česneku a hlohu, včetně doložení výzkumů těchto bylin a jejich aplikaci při řešení civilizačních chorob.